pondělí 4. února 2013

Lednové drobnosti!!!!

V mé kuchyni jsem si udělala malý odpočinkový koutek kde si mohu dát čajíček a třeba si připravit recepty. Po dědovi mám smaltované plechové kachlíky, které jsem  použila jako magnetickou tabulku. Je to úžasně praktické! Ty staré věci jsou bez chyby:-)


V mém pokojíčku jsem si také natřela pár svícnu a starožitnou karafu, kterou už mám hodně let, byla už celá popraskaná tak jsem vybrala jen takovou výseč, která je podle mě moc krásna!!!
U nás doma stále chybí místo na klíče....Musela jsem proto udělat opatření:-)

Na některém blogu se mi zalíbily papírové květiny. Udělala jsem si je z krepového papíru a aby držely tvar tak jsem je umístila do plastového pitíčka viz. obrázek. A dále jsem pokračovala v lepení krepových lístečků. Vím, že živým se to nevyrovná, ale nezdá se mi to při vhodném použití tak hrozné. Udělala jsem si lapač snů a vyzdobila plechový kornout!!! Tak to je vše! Mějte se hezky!
 

13 komentářů:

 1. Domáce prostredie si veru musíme skrášľovať a bonus je, keď nás to baví. Tiež mám jeden receptík stále na očiach :-)
  J.

  OdpovědětVymazat
 2. pěkné.... kuchyňka se mi moc líbí.... a lapač je nádherný!
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 3. Zase jsi nezahálela! Díky za radu k pohankovému polštářku. Teď se ještě musím dopídit té pohanky. V našich končinách je to téměř detektivka!Protože nejsem Colombo, asi to počká, až vyrazím do Prahy:-)
  Přeji i nadále dobré nápady!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Dajo. Ty klíče jsou parádní, i když myslím, že se ti mezi ně připletl otvírák-kotva na flašky :-) Díky za mejl, moc mě potěšil, určitě odpovím.

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Daja nemam slovomas takhezky dekorace mnj je moc moc libi ,psilam tebe od sirdicka zdrave .nebil cas manzel ma kulate narosky tady bil blazinec.pu Karin

  OdpovědětVymazat
 6. Dajeczko, kuchenne dekoracje są super. Ja tez mam holenderskie chodaki i ciagle myśle jak je przemalować. Zachęciłaś mnie :-)
  Poza tym uwielbiam rzeczy po moich dziadkach, dzieki nim czuję, że są blisko a ja czuję się sobą, taka jak kiedyś w dzieciństwie, to chyba daje poczucie bezpieczeństwa :-)Ostatnio wyszperałam stary krucyfiks po babci
  Kwiatki z bibuły bardzo wiosenne ...
  Pozdrawiam Cię bardzo ciepło!

  OdpovědětVymazat
 7. Dájenko milá, k tobě zajdu, a hned mi je líp, jako by mě někdo pohladil...Tvůj koutek je úžasný, ty recepty, to je fakt super!
  Tak se měj hezky, pěkně tvoř já zase přijdu :o)
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 8. Dájo no tedy tady zase u tebe ale přibylo nádhery.Krása -klid a pohoda :o) Martina

  OdpovědětVymazat
 9. Že drobnosti :)
  Tá magnetická tabuľka je skvelý nápad .
  Lapač snov je krásny - pasoval by mi do mojej spálne :D
  (musím veru aj ja čosi podobné vyrobiť)
  Pekný deň Daji ;)

  OdpovědětVymazat
 10. Dajuško, recept na chleba najdeš zde - http://fizule71.blogspot.cz/2013/01/vune-vpravde-chlebova.html - dnes jsem pekla a jé skvělýýýýýýý

  OdpovědětVymazat
 11. Díííky za Vaše komentáře,hřejí mne v tomto nevlídném počasí!!!! Jsem tak ráda,že jste mě našly šikulky!!!!Daja

  OdpovědětVymazat
 12. Já Tě našla až dnes! :-) Koutek v kuchyni máš moc pěkný, umíš si starší věci přetvořit k obrazu svému a zachovat jim život.

  OdpovědětVymazat
 13. Dája, s nástenkou si to vyriešila výborne, vôbec nie je poznať, že kachličky sú plechové - máš krásny nový kútik.
  "Pani výmyselníčka" - celé Tvoje tvorenie sa mi veľmi páči si šikovnica šikovná!!!!
  Jana

  OdpovědětVymazat