pondělí 4. května 2015

Jarní všehochuť!!!!
U nás se toho hodně událo. Měli jsme krásnou pouť, která se hezky vydařila, bylo dobré počasí, připadalá jsem si jako na Matějské v Praze...


Oslavila jsem nějaké ty narozeniny. Dostala jsem spoustů dárků ze kterých mám velkou radost!!! Na čarodějky jsem měli krásný ohňostroj!!!

Jinak u nás všechno kvete, už mám i nějaké ty rostlinky bazalku, petrželku a bylinky na zahradě jsou také k světu!!! Dobře že nám prší, vše je ok!!!!

13 komentářů:

 1. Ahoj Daja, ak dovolíš, tak Ti chcem dodatočne popriať k "nějakým tym narodeninám" hlavne veľa zdravíčka a ostatné sa to už nejak dostaví. Krásne Ti to všetko kvitne. Keď pestuješ s láskou, tak sa to aj prejavuje.
  Emily

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Dájo u tebe je vždy krásně i přes fotky je cítit domácí pohoda.Domácí lahůdky, dárečky, květiny, prostě vše jak má být. Přeji ti také vše nejlepší k tvým narozeninám. Měj se pěkně.
  Iva

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Dájenko, nejdřív ti popřeju všechno dobré, hlavně pevné zdraví, lásku a spokojenost k narozeninám!
  Tvoje tvoření je osobité, plné energie, kterou mu dodáváš! To samé platí i o kytkách ve tvých rukou.
  Jo, a hrozně bych dala jeden takový klasický chlebíček...:o)
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Moc jste mě potěšily,děvčátka milé:-) Těch chlebíčku bylo 45 a za chvíli byly fuč:-Jak píše Helenka klasika sdomácím vajíčkem i pomazánkou...Talíř jsem poházela těmi slanými gorbačikami z ovčího sýru.U nás v beskydech nezbytná tradice:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Milá Dajo, i já Ti přeji hodně zdraví a Božího požehnání do dalších let. Když je u Tebe na blogu něco dobrého, vždy bych si dala všechno, stejně jako teď. Jo, a bazalku máš moc krásnou. Nevím, proč mi tak nějak divně a málo vzešla. Slávka

  OdpovědětVymazat
 6. Dáji nejprve veliká gratulace k narozeninám a přání at je jen NEJ..NEJ...NEJ....
  Hlavně hodně moc zdraví-lásky-štěstí a pohody :o)
  Z tvojich foteček vždy dýchá úžasná atmosféra a pohoda.
  Měj se moc hezky.Martina

  OdpovědětVymazat
 7. Jejda Dáši, půlnoc a ty mi děláš chutě s chlebíčkama:-))))
  Vše nej a nej ♥
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 8. Aj ja ti prajem všetko dobré veľa radosti a božieho požehnania.
  Zase si nás potešila krásou, ktorou sa obklopuješ. Bazalka ti krásne rastie (ja som chcela tiež vysiať, ale zatiaľ som sa k tomu nedostala, pretože nám prerábajú balkón, plus maľujeme a ani by som nemala kde ten kvetináčik zatiaľ mať... Možno to ešte doženie, alebo vysejem až na rok)
  Páči sa mi ten anjelik. Vyslovene sa k tebe hodí ;-) To je brošňa?

  OdpovědětVymazat
 9. Moje milé ,pan bůh zaplaťza krásné gratulace,jste MOC hodné!!!Jen k té bazalce,viděla jsem Italy jak ji sadí do květináčku a všude kde jen mohou.Jednoduché ,do dobré půdy hodí semínka,a jen trošičku!posypají zeminkou jako by solili:-)a to je vše zavlažovat jen tak ,že do dlaně nabereme vodu a pokropíme.Sadí ji kdykoliv, uroste bez problému.Takže hurá dotoho!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Krásný barevný příspěvek! A dostala jsem hlad... :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Jéé ten věneček a kytičky jsou moc krásné :-)) a chlebíčky miluju :-)

  OdpovědětVymazat
 12. Na kytičky jsem poslední dobou také ujetá:-) Jinak super blog dávám odběr:-)

  OdpovědětVymazat